Overkill 3

Android için Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 399 MB
  • Version 1.1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Craneballs
Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, gelecekte yaşayan insanoğlunun baskıcı bir iktidar tarafından yönetildiği Overkill 3 oyununda bu insanlara liderlik ederek baskıcı liderden kurtulmalarını sağlayacaksınız

Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, gelecekte yaşayan insanoğlunun baskıcı bir iktidar tarafından yönetildiği Overkill 3 oyununda bu insanlara liderlik ederek baskıcı liderden kurtulmalarını sağlayacaksınız.

Geleceğe seyahat edeceğiniz Overkill 3'de insanoğlu baskıcı bir lider tarafından yönetilmektedir. Bu lider insanların onu desteklemesi ve itaat etmeleri için her türlü işkenceyi yapmaktadır. Size düşen görev insanoğlunu bu liderden kurtarmak için onlara liderlik etmek ve aksiyon dolu savaşlara katılmak.

3 farklı göreviniz bulunan oyunda karşınıza çıkacak olan düşman askerlerini ve zırhlı savaş araçlarını yok etmelisiniz. Ayrıca oyun içerisinde yer alan yüzlerce silah çeşidinden dilediğinizi seçebilir ve dilerseniz modifiye edebilirsiniz.

Sürükleyici bir hikayeye sahip Overkill 3 oyununu mutlaka denemelisiniz.

Overkill 3 indir